Nonii…tulistan mingeid muljeid Novembrist. Mis siis toimus ja mis meelde jäi vuntsikuu momembrist? Kindlasti üks märksõna oli Coop IPO, pudrupada, mille ümber kekseldi varbalt varbale. Mina jätsin ennast eemale sellest. Hind oli imelik ja kui teles juba reklaamitakse nii aktiivselt, siis see oli juba minule märgutuli. Mul pole absoluutselt küll Coopi vastu midagi aga IPO ei tundunud lihtsalt see koht, kust siseneda võiks.

Natuke siis tegemistest.

Millega siis võib puutuda kokku seoses tavalise korteri remondiga!? Näiteks võib sul olla altkorruse naaber, kes on napsilembeline ja käib sul omavoliliselt külas õiendamas, et tema ei saa puhata ja laest kukub krohvi. Kuigi kõik on mõistuse piires ja teistega arvestades. Ja nahhaalsust jagub veel nii palju, et astub sisse ja haarab su seina najal toetuvast harjavarrest, ning ähvardab sinu enda territooriumil sellega peksta sind, kui sa kohe ära ei lähe. Ja noh see alkoholi pilv, mis temaga kaasas hõljub, on nii vänge, et isegi aevastades hävivad koheselt kõik pisikud, mis su suust välja lendavad. Positiivse küljena võiks välja tuua selle, et nii võib saada üsna hästi põhilise vene keele selgeks 😀 Muidugi võib verbaalne väljendus väga lihtsalt minna üle ka füüsiliseks eneseväljenduseks ja siis vast oleks mõistlik kaasata juba ka meie riigikaitse organ.

Muidu läheb hästi ja käsil on olnud korteris vannitoa lammutamine. Hetkel kaalun ka spetsialisti palkamist, kes kiirelt selle valmis teeks, sest mul taob vahepeal mõistus errorit, kui seda jubedat vangikongi stiilis punkrit vaatan. Tõenäoliselt tõmbaks vang ka ennast seal masendusest oksa, et sellises peldikus peab istuma. Aga eks paistab mis saab. Vaikselt nokitsen edasi ja kui saan hea pakkumisega diili, läheb ehk tegemisse.

Aasta saab kohe läbi ja vaikselt hakkan mõtlema uue aasta plaanidele ja eesmärkidele. Vaadates tagasi käesolevasse aastasse, siis saavutatud said paljud eesmärgid ja ega ka tuleval aastal ei esine lahjemalt.

Teenitud numbrid on ikka sama igavad:

Kokku passiivset tulu tuli ikka 274,09€

Palgatöödest kõrvale sai pandud ainult 500€, kuna ette tuli ka muid kulutusi.

Vot nii on lood!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga